Rozgrywki sportowe

Wręczyca Wielka i Rejon Piłki Ręcznej w Lelowie 🤾‍♂️
17.04.2023r. w hali sportowej w Lelowie odbył się Ćwierćfinał Województwa w Piłce Ręcznej Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zacięta walka między Wręczycą Wielką, a drużyną gospodarzy skończyła się wygraną dla Lelowa. Pierwsza połowa to punkt za punkt, bramka za bramką- skończyła się remisem 11 : 11. Druga połowa mimo wielkiego zaangażowania drużyny z Wręczycy była szczęśliwsza dla Lelowa. Spotkanie skończyło się wynikiem 25:16. „Wygrywać z pokorą przegrywać z godnością”- tego uczy każde sportowe spotkanie. Gratulujemy drużynie z Lelowa i dziękujemy Wręczycy za piękne reprezentowanie szkoły, gminy i powiatu.💪🥰👍
Skład: Jakub Jędrzejczyk, Błażej Pietrykowski, Paweł Ksoń, Antoni Polański , Mateusz Chlebowski, Ignacy Polański , Rafał Marchwiński, Dariusz Pianka, Seweryn Kaśków, Piotr Tomczyk. Trener: Jolanta Kot. Dziękujemy i gratulujemy 👏💪🏼🤾‍♂️❤️