Dzień Edukacji Narodowej

15 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w naszej szkole odbyła się akademia gminna. W uroczystości udział wzięło wielu gości – przedstawicieli władz powiatowych i gminnych oraz dyrektorzy placówek oświatowych z terenu naszej gminy. Spotkanie rozpoczęła dyrektor naszej szkoły p. Danuta Lamik. Bardzo serdecznie przywitała szanownych gości, wyraziła radość ze spotkania. W dalszej części uroczystości wystąpili wójt Gminy Wręczyca Wielka p. Tomasz Osiński oraz starosta powiatu kłobuckiego p. Henryk Kiepura. Oni także złożyli życzenia sukcesów zawodowych i osobistych wszystkim pracownikom szkoły, wręczyli symboliczne wiązanki kwiatów na ręce pani dyrektor. W dalszej części uroczystości zgromadzeni goście obejrzeli program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Spotkanie zakończyło się uroczystym obiadem.🥰

GALERIA

GALERIA cd.

GALERIA cd…

GALERIA cd..