Dzisiaj u nas w szkole 1 kwietnia był nie tylko dniem żartów, ale też DNIEM BEZ PLECAKA
Nasi uczniowie prześcigali się w pomysłach, zobaczcie sami..![]()
im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej
Dzisiaj u nas w szkole 1 kwietnia był nie tylko dniem żartów, ale też DNIEM BEZ PLECAKA
Nasi uczniowie prześcigali się w pomysłach, zobaczcie sami..![]()