7 kwietnia uczniowie naszej szkoły: Nadia Lewicka, Oliwia Tomczyk, Mikołaj Opoń i Antoni Miłak brali udział w I Gminnym Turnieju Szachowym organizowanym przez SP w Kulejach. W kategorii kl. 1- 3 nasz zespół zajął II miejsce, w kategorii kl. 4- 6 zajęliśmy I miejsce
Indywidualnie: II miejsce zajęła Oliwia Tomczyk, a III miejsce zajął Mikołaj Opoń
Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY![]()
Zdjęcia zamieszczone dzięki uprzejmości SP w Kulejach![]()
